Sıvı Kauçuk Kaplama

Plasti-Art aracınızın iç veya dış belli bir parçasını yada dış yüzeyinin tamamını orijinal boyanmış gibi kaplar ve tamamen yeni bir görünüm kazandırır.

• Araç boyasında en son teknoloji kullanılarak üretilen Plasti-Art kullanıldığı araçlar üzerinden kolayca sökülebiliyor, hem de elle.
• Folyo kaplamaya karşı daha etkin ve temiz bir kullanım yaratan Plasti-Art, hiç iz bırakmadan söküle bilen müthiş bir teknolojik yenilik olarak tüm Türkiye' de hızla yayılıyor.
• Plasti-Art, folyo kaplamada yaşanan tüm sorunları ve araçların orijinal boyalarına aldıkları zararları sıfıra indiriyor.
• Uygulamasıda, sökülmeside çok kolay olan Plasti-Art hem kullanıcılar hem de uygulayıcısı olan ustaların sorunsuzca kullandığı ve çok memnun kaldığı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.
• Plasti-Art en önemli özelliği elle dahi sökülebilmesidir, ancak aracınızı rahatlıkla basınçlı suyla yıkatabilirsiniz.

KULLANIM YERİ:

• Plasti-Art; motorlu taşıtlar, otomobiller, bisiklet, tekne, jant kaplama, mobilya dekorasyon ve hobi işlerinizde kullanılabilen pratik, sökülebilir ve ideal bir üründür.
• Plasti-Art' ın sadece araçlarda değil dekoratif amaçlı olarak aksesuarlarda hatta ev iç dekorasyonlarda tahta ve metal yüzeylere de rahatlıkla uygulanabilir.
• ÖNEMLİ NOT: Araç kaplama yapacaksanız bu ürünlerin likit ambalajları mevcuttur. Profesyonel ekipmanlar ile yapılarak araçlar kaplanmaktadır.

Avantajları:

• Plasti-Art aracınızın iç veya dış belli bir parçasını yada dış yüzeyinin tamamını orijinal boyanmış gibi kaplar ve tamamen yeni bir görünüm kazandırır.
• Plasti-Art boya kaplama genellikle sportif görünüm kazandırmak için yapılsa da, maliyetlerin düşmesi ile artık araç rengini değiştirmek isteyen birçok araç sahibi aracını boyatmak yerine Plasti-Art işlemini tercih etmektedir.
• Plasti-Art aracınızı folyo kaplamaktan hem daha ucuz hem de daha zahmetsiz bir uygulamadır.
• Plasti-Art sayesinde aracınızın "boyalı araç" olarak satılmaktan kurtulur.
• Plasti Art hem kolay uygulanır hem kolay sökülür hem de aracınızın orijinal boyasına en üst korumayı sağlar üstelik komple boya koruma sistemleri fiyatları ile karşılaştırıldığında neredeyse Plasti-Art kaplama daha ucuzdur.

Plasti-Art Kaplama Özellikleri & Faydaları:

• Plasti-Art boyalı araçlarda yazın güneşin zararlı ışınlarından, kışın kar çamur vs. boyaya zarar verecek etkenlerden koruma sağlar. Boyanızı kuş pisliği, ufak taş çiziklerinden korur.
• Aracınızı her yıkadığınızda fırça ve sünger çizikleri de boyanıza zarar vermektedir. Plasti-Art uygulanmış bir araç bu tip uygulamalardan korunmuş olur. Plasti Art sayesinde boya koruma giderlerinden tasarruf edilmiş olacaktır.
• Plasti-Art çıkarıldığında aracınızın boyası ilk günkü canlılığında olacaktır, dolayısıyla aracınızın 2. el değeri artacaktır.
• Aracınız boyandığında orijinalliğini kaybedecek ve piyasa değeri düşecektir. Fakat aracınız Plasti-Art boya kaplama sayesinde aracın orijinal boyası korunmuş olacak değer kaybı olmayacaktır.
• Plasti-Art, folyo kaplamaya oranla çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve maliyeti de araç boyatmaktan çok daha düşüktür.

Plasti-Art Esnek Kaplama Malzemesi 1000 ml

Plasti-Art elastik sökülebilir likit kaplama malzemesi, 1000 ml ambalajda profesyonel kullanıma hazır bir üründür. Ürün uygulanmadan önce mutlaka bir dakika karıştırılmalıdır. Uygulama profesyonel boya maskesi ile yapılmalıdır. 1.8 mm boya tabancası ile uygulanır. Bukalemun, metalik, sedefli ve opak sınırsız renk seçeneğine sahiptir. Minimum 5 kat uygulanmalıdır. Katlar arası doğal kurumaya bırakılmalıdır. Kolay sökülebilen, söküldüğünde altında kesinlikle iz ve leke bırakmayan ve boyanızın orjinalliğini koruyan bir üründür.

Plasti-Art Esnek Kaplama Malzemesi Sprey 400 ml

Plasti-Art esnek sökülebilen sprey kaplama malzemesi, 400 ml sprey ambalajda kullanıma hazır bir üründür. Ürün kullanılırken kesinlikle maske kullanılmamalıdır. Kullanmadan önce ürün bir dakika boyunca çalkalanmalıdır. Bukalemun, metalik, sedefli ve opak sınırsız renk yelpazesine sahiptir. Bir kutu sprey bir jant kaplayacak miktarda ayarlanmıştır. Uygulama minimum yedi kat yapılmalıdır. İlk kat toz şeklinde sonraki katlar normal uygulanmalıdır. Katlar arası ürünün kuruması doğal koşullarda olmalıdır. Kolay sökülebilen, söküldüğünde altına kesinlikle iz veya leke bırakmaz.

PAYT750 Plasti-Art Yüzey Temizleme Sıvısı 750 ml

Plasti-Art yüzey temizleme sıvısı, 750 ml fısfıs ambalajda kullanıma hazır ve uygulaması kolay bir üründür. Plasti-art elastik kaplama malzemesi likit veya sprey uygulamalarından önce yüzeydeki kir, yağ veya silik v.b. temizlenmesi amacıyla yüzeye sıkılır ve temiz bir bez yardımıyla silinir.

PASYT400 Plasti-Art Yüzey Temizleme Spreyi 400 ml

Plasti-Art yüzey temizleme spreyi uygulama yapılacak yüzeye uygulama yapılmadan önce sıkılıp yüzeydeki silikon yağ v.b. zararlı maddelerin yüzeyden yokedilmesini sağlar. Yüzeye sıkıldıktan sonra temiz bir bez yardımıyla siliniz.

PAB500 Plasti-Art Uygulama Sonrası Bakım ve Yenileme Sıvısı 500 ml

Plasti-Art Uygulama sonrası bakım ve yenileme sıvısı uygulama sonrasında ürünün bakımını yapmak, ömrünü uzatmak ve temizlemek için üretilmiştir. 500 ml ambalajda kullanıma hazır bir üründür. Yüzeye sıkılıp temiz bir mikrofiber bez yardımıyla silinir.

TOP