Chipwerke S

Chiptuning segmentinde standart ürün modeli olarak değerlendirilebilir. Chipwerke S hatırı sayılır bir performans artışı ile tuning severlerin en sevilen modellerinden birisidir. Chipwerke S tuning severlere araca kattığı performanstan dolayı bağımlılık yapabilir.

Performans ve Kontrol
Daha çabuk hızlanma, güvenli sollama, daha tepkili motor; kısacası daha keyifli bir sürüş. 8 bitlik ST62 işlemci ST Microelectronics tarafından üretilmiştir. Piyasadaki kompleks işlemlerde en çok kullanılan işlemcilerden birisidir. 24MHz hızı ile aracınızın motorunda %25’a kadar performans artışı sağlar.

Ayarlanabilir Performans Artışı
Sevkiyatı yapılan her ChipWerke S aracınızın tipine göre optimize edilmiş ayarları ile teslim edilir.İsteğinize göre ayarlama potlarından bir uzmana ihtiyaç duymadan kolayca güç ayarları yapabilirsiniz. Aracınızda % 20’ye kadar tork artışı sağlar.

Eco-Tuning ile Yakıt Tasarrufu
Chipwerke S kullanılıcıları araç kullanış alışkanlıklarına göre performansla birlikte %15’e kadar yakıt tasarrufu sağlayabilir. Eğer siparişteki asıl amacınız yakıt tasarrufu sağlamaksa siparişiniz esnasında belirtiniz. Cihazınıza yakıta yönelik optimum ayar yüklenecektir

Teknik Özellikler
• ST62 İŞLEMCİ
• AYARLANABİLİR PERFORMANS ARTIŞI
• SUB-D İLE GÜVENLİ BAĞLANTI
• PLASTİK-FİBER KUTU
• TECRÜBE GEREKTİRMEYEN KOLAY MONTAJ
• 2.000’DEN FAZLA ARAÇ STOĞU,

 

 

ChipWerke PRO

Chiptuning segmentinin profesyonel modeli olarak değerlendirilebilir. Chipwerke PRO hatırı sayılır bir performans artışı ile tuning severlerin en sevilen modellerinden birisidir. Chipwerke PRO tuning severlere araca kattığı performanstan dolayı bağımlılık yapabilir.

Performans ve Kontrol
Daha çabuk hızlanma, güvenli sollama, daha tepkili motor; kısacası daha keyifli bir sürüş. 8 bitlik STM8 işlemci ST Microelectronics tarafından üretilmiştir. Piyasadaki kompleks işlemlerde en çok kullanılan işlemcilerden birisidir. 24MHz hızı ile aracınızın motorunda %30’a kadar performans artışı sağlar.

Ayarlanabilir Performans Artışı
Sevkiyatı yapılan her ChipWerke PRO aracınızın tipine göre optimize edilmiş ayarları ile teslim edilir.İsteğinize göre ayarlama potlarından bir uzmana ihtiyaç duymadan kolayca güç ayarları yapabilirsiniz. Aracınızda % 20’ye kadar tork artışı sağlar.

Eco-Tuning ile Yakıt Tasarrufu
Chipwerke PRO kullanılıcıları araç kullanış alışkanlıklarına göre performansla birlikte %15’e kadar yakıt tasarrufu sağlayabilir. Eğer siparişteki asıl amacınız yakıt tasarrufu sağlamaksa siparişiniz esnasında belirtiniz. Cihazınıza yakıta yönelik optimum ayar yüklenecektir

Teknik Özellikler
• ST8M İŞLEMCİ
• AYARLANABİLİR PERFORMANS ARTIŞI
• SUB-D İLE GÜVENLİ BAĞLANTI
• ALÜMİNYUM SOĞUTUCULU KUTU
• TECRÜBE GEREKTİRMEYEN KOLAY MONTAJ
• 4.000’DEN FAZLA ARAÇ STOĞU

Chiptuning06 MAX

Yüksek mühendislik harikası, dünyanın en korunaklı, sıcaklık, asit ve dış etkilere dayanıklı plastik kutu ve elektronik kontrol modül içerir, üstelik su geçirmez özelliğe sahiptir.

Chiptuning06 MAX değerli müşterilerimize komple set olarak sevk edilmektedir. Elektronik modülün yanısıra, araca uygun spesifik bağlantı kablosu, detaylı kurulum dokümanları ve kablo bağları ürün ile beraber verilmektedir. Chiptuning06 MAX sistemi çoklu sensörlere bağlanarak 4 farklı parametreye kadar değişim sağlayabilir. Buna ek olarak gerekirse güç, yakıt miktarı, turbo basınç miktarı aracın devir bandına RPM’e uygun olarak da değiştirilebilir.

Kablo sistemi maksimum 5 farklı konektörle gelebilir ve sevkiyattan evvel elektronik olarak defalarca kontrol edilir. Otomobil üreticilerinin kullandığı olağanüstü şartlara dayanıklı yüksek kaliteli 18 pinli konektör dizaynıdır. Adaptörler Otomotiv sektörünün orijinal konektörleridir. Kaynak, lehim, kesme ve biçme işlemi gerektirmez sadece konektörü tak ve kullan sistemine dayanır.

Çoklu Program Teknolojisi
Kullanımı çok kolay olan Chiptuning06 MAX aracın ECU su gibi spesifik özel motor işletim haritalarına sahiptir. MAX sistem çoklu programlama teknolojisi ile minimum yüklerde maksimum performansı almanızı sağlar. Hafızasına 3 farklı program yüklenebilir ve her program 7 farklı seviyede ayarlanabilir. Sürücü kullanım alışkanlıklarına göre performansı ayarlayabilir.

Programlar Günlük Kullanımlar İçin Test Makinelerinde Denenmiştir
Güvenlik bizim için en ön planda gelir. Ar-ge çalışmalarımız her yeni araç için özenle, test makinelerinde, programlar tek tek denenerek yapılmaktadır. Günlük kullanıma uygun, motor kontrol ünitesine uyumlu, servis bakımlarında herhangi bir arıza veya sorun çıkarmayacak şekilde, aynı zamanda emisyon oranları bozulmadan gerçekleştirilmektedir.

Limitleri Zorlamıyoruz
Bizim felsefemiz “sağlıklı bir tuning”dir. Hedefimiz sadece fabrika değerlerinin toleranslarını kullanarak motor ömrünü uzatacak bir tuning programlamaktır.Beklentileri Karşılama – Memnuniyet
ChipTuning06 MAX sistemi çok ciddi kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve Vitalen Garage müşterilerimize diğer ürünlerinde olduğu gibi mükemmel ürünü sunmayı garanti ederken, dönüşlerdeki memnuniyet ise bizleri gururlandırmaktadır.

TOP